elΛεωφόρος Αλεξάνδρας 171, Αθήνα 210 64 09 000info@agsavvas-hosp.gr

Πρωινά Εξωτερικά Ιατρεία

Αρχική > Πρωινά Εξωτερικά Ιατρεία

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

Από την Τρίτη 2 Νοεμβρίου 2021, κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να καλεί – από σταθερό ή κινητό τηλέφωνο – στον αριθμό 14500, Δευτέρα-Κυριακή, 24 ώρες το 24ωρο για να κλείσει πρωινά και απογευματινά ραντεβού στο Νοσοκομείο μας. Η εξυπηρέτηση της κλήσης είναι ζωντανή, από εκπρόσωπο της τηλεφωνικής υπηρεσίας.

Επίσης, μπορεί να κλείσει ραντεβού μέσω Διαδικτύου, στο www.14500.gr.

Σε περίπτωση ακύρωσης ή μετάθεσης ραντεβού από το Νοσοκομείο, ο ασθενής που έχει κλείσει ραντεβού, ειδοποιείται αμέσως σχετικά, με δωρεάν μήνυμα που λαμβάνει στο τηλέφωνό του.

Επιπλέον, 1 ημέρα πριν την προγραμματισμένη ημερομηνία του ραντεβού, ο ασθενής που έχει κλείσει ραντεβού, λαμβάνει δωρεάν μήνυμα υπενθύμισης του ραντεβού του στο τηλέφωνό του.

 ΟΝΟΜΑ ΙΑΤΡΕΙΟΥ  ΗΜΕΡΑ  ΑΠΟ ΕΩΣ
 Α΄ Παθολογικό Αρδαβάνης   ΤΡΙΤΗ  11:00  13:30
   Α’ Παθολογικό Γεωργαντά    ΤΡΙΤΗ   8:30   12:50
   Α’ Παθολογικό Δεσσές    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   12:30   13:15
   Α’ Παθολογικό Μαραγκός    ΠΕΜΠΤΗ   8:30   09:50
   Α’ Παθολογικό Νικολάου    ΤΡΙΤΗ    8:30   09:50
   Α’ Παθολογικό Περγαντάς    ΤΕΤΑΡΤΗ   10:00   12:41
  Α’ Παθολογικό Τζοβάρας    ΠΕΜΠΤΗ   8:30   11:30
   Αιματολογικό Γιαννούλια   ΤΕΤΑΡΤΗ   8:00   09:45
  Αιματολογικό Οικονομόπουλος    ΔΕΥΤΕΡΑ   9:00   10:45
  Αιματολογικό Πουλή    ΔΕΥΤΕΡΑ   11:00  12:45
  Αιματολογικό Σιώνη    ΤΕΤΑΡΤΗ   10:00   12:45
  Αιματολογικό Τσιρογιάννη   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   9:40  12:40
  Ακτινοθεραπευτικό Ζαμπάτης   ΤΡΙΤΗ   11:00  12:50
  Ακτινοθεραπευτικό Ιωαννίδου   ΤΕΤΑΡΤΗ   09:00  11:45
   Ακτινοθεραπευτικό Κόμη Πηνελόπη   ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ   11:00   12:50
  Ακτινοθεραπευτικό Κουκουράκης    ΠΕΜΠΤΗ   9:00   10:50
  Ακτινοθεραπευτικό Μηλιάδου    ΠΕΜΠΤΗ   11:00   12:50
   Ακτινοθεραπευτικό Μόσα    ΔΕΥΤΕΡΑ   11:00   14:00
  Ακτινοθεραπευτικό Παπαλλά   ΠΕΜΠΤΗ   11:00   12:50
  Ακτινοθεραπευτικό Πατρίκη    ΠΕΜΠΤΗ  11:00  13:00
 Ακτινοθεραπευτικό Πεπονή  ΤΡΙΤΗ  9:00  10:50
Β’ Παθολογικό Γρίβας  ΔΕΥΤΕΡΑ  11:00  13:45
 Β’ Παθολογικό Κουράκος  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10:30  12:10
 Β’ Παθολογικό Παπαξοΐνης  ΠΕΜΠΤΗ  10:00 12:00
 Β’ Παθολογικό Γκούβερης  ΔΕΥΤΕΡΑ  11:00  12:30
 Β’ Παθολογικό Δεμίρη  ΤΕΤΑΡΤΗ  8:20  12:20
 Β’ Παθολογικό Τουρκαντώνης  ΤΡΙΤΗ  8:30  10:00
 Β’ Παθολογικό Τρυφωνόπουλος  ΤΕΤΑΡΤΗ  8:20  12:20
 Γαστρεντερολογικό Δημητρουλόπουλος  ΤΡΙΤΗ  8:30  9:30
 Γναθοχειρουργικό  ΔΕΥΤΕΡΑ  10:00  13:00
 Γυναικολογικό Αναγνωστόπουλος  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10:30  13:10
 Γυναικολογικό Κρυελέση  ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ  9:00 13:30
 Γυναικολογικό Παπαθεοδώρου  ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ 09:00 13:00
 Γυναικολογικό τεστ παπ Καραβέλη-Ξένου  ΤΡΙΤΗ  09:00  13:00
 Γυναικολογικό Χρονόπουλος   ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ  09:00 13:00
  Δερματολογικό Παπαποστόλου Απόστολος   ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ  12:00   14:00
 Διαιτολογικό Κόντου  ΔΕΥΤΕΡΑ  08:00  09:45
 Ενδοκρινολογικό Απαντήσεις  ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  09:30  10:50
 Ενδοκρινολογικό Εξέταση  ΠΕΜΠΤΗ  10:00  12:15
  Ενδοκρινολογικό Εξέταση   ΤΡΙΤΗ   09:00   11:15
  Ηπατολογικό Ιατρείο Δημητρουλόπουλος   ΤΡΙΤΗ   08:00   09:15
 Θωρακοχειρουργικό Βασιλειάδης Δούντσης Βασιλικός Χλαπουτάκης  ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10:00  10:45
 Ιατρείο Διαταραχών Αιμόστασης Γρουζή  ΤΡΙΤΗ  10:00  11:40
 Ιατρείο Επεμβατικής Ακτινολογίας Γκέλη – Υπέρηχοι  ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ  11:30  13:00
 Ιατρείο Επεμβατικής Ακτινολογίας Καρτσούνη – Αγγειογράφος  ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ  08:15  08:45
 Ιατρείο Ορθοπρωκτικών Παθήσεων  ΔΕΥΤΕΡΑ  12:00  13:50
 Ιατρείο Πλαστικής Χειρουργικής Μελανωμάτων και Σαρκωμάτων Μαλακών Μορίων  ΤΡΙΤΗ  11:30  12:10
 Ιατρείο Πόνου Ιωαννίδης  ΠΕΜΠΤΗ  09:00  10:15
 Ιατρείο Πόνου Λεφάκη  ΔΕΥΤΕΡΑ  09:00  12:45
 Ιατρείο Πόνου Πουλοπούλου Σοφία  ΤΡΙΤΗ  09:00  10:45
 Καρδιολογικό Κεραμιδά ΔΕΥΤΕΡΑ  10:00  12:30
Καρδιολογικό Κληρίδης ΤΡΙΤΗ 10:00 11:40
 Καρδιολογικό Πυλαρινός  ΠΕΜΠΤΗ  10:00  12:20
 Μαγνητικός Τομογράφος Κατσαρός  ΔΕΥΤΕΡΑ έως ΠΕΜΠΤΗ  12:00 13:40
 Νευροχειρουργικό Ιατρείο  ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ  12:00 13:30
 Ορθοπεδικό Δευτέρα  ΔΕΥΤΕΡΑ  10:00  11:50
 Ορθοπεδικό Παρασκευή  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10:00 11:50
 Ορθοπεδικό Τετάρτη  ΤΕΤΑΡΤΗ  10:00 11:50
 Ουρολογικό Αναγνώστου  ΔΕΥΤΕΡΑ,ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  11:00  12:50
 Ουρολογικό Καλογερόπουλος  ΔΕΥΤΕΡΑ,ΤΕΤΑΡΤΗ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  08:30  09:50
 Ουρολογικό Μπαντής  ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  08:30  10:15
 Οφθαλμολογικό Ιατρείο  ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10:00  12:40
Οφθαλμολογικό Καψοκόλης  ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ  10:00  12:20
Οφθαλμολογικό Μις Καρβέλα  ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ  10:00 12:20
 Πλαστική Χειρουργική αποκ Μαστου – Σταυριανός  ΤΕΤΑΡΤΗ  12:00  13:45
 Πλαστική Χειρουργική Ζωγραφάκη  ΠΕΜΠΤΗ  09:00  10:40
 Πλαστική Χειρουργική Ιατρείο Λεμφοιδήματος Σταυριανός  ΤΡΙΤΗ  12:30  13:10
 Πλαστική Χειρουργική καρκινώματα κεφαλής κ’ τραχ Σταυριανός  ΠΕΜΠΤΗ  11:00  12:50
 Πλαστική Χειρουργική Πιστολάς  ΔΕΥΤΕΡΑ  08:00  09:45
 Πλαστική Χειρουργική Σταυριανός  ΤΡΙΤΗ  08:30  11:10
 Πλαστική Χειρουργική χαρτογράφηση σπίλων  ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ  12:00  12:30
 Πνευμονολογικό Ιατρείο Διακοπής Καπνίσματος  ΤΕΤΑΡΤΗ  08:30  09:30
 Πνευμονολογικών Παθήσεων  ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  08:30  09:45
 Χειρουργική Μαστού Ζόμπολας για ψηλάφηση  ΔΕΥΤΕΡΑ 08:30  12:15
 Χειρουργική Μαστού Κινόγλου  ΤΡΙΤΗ 08:30 12:15
 Χειρουργική Μαστού Λάππας  ΔΕΥΤΕΡΑ 08:30 12:00
  Χειρουργική Μαστού Μαμουλάκης  ΠΕΜΠΤΗ 08:30 12:00
 Χειρουργική Μαστού Μπατσής  ΤΕΤΑΡΤΗ  08:30 12:00
 Χειρουργική Μαστού Ρήγας  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08:30 12:15
 Χειρουργική Μαστού Σιμάτος Εξέταση  ΠΕΜΠΤΗ 08:30 12:15
 Χειρουργική Μαστού Χαρλαύτης  ΤΡΙΤΗ  08:30 12:00
 Χειρουργικό Καβαλιεράτος  ΠΕΜΠΤΗ  08:00  09:45
 Χειρουργικό Κατσούλης  ΠΕΜΠΤΗ 08:30 13:05
 Χειρουργικό Κορκολής  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  09:00  10:50
 Χειρουργικό Μητσάκα  ΠΕΜΠΤΗ  08:30 10:50
 Χειρουργικό Πλαστήρας  ΤΕΤΑΡΤΗ  08:00  10:00
 Χειρουργικό Τσιρλής  ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ  13:00 13:50
 Ψυχιατρικό – Ψυχολο-ογκολογικό Ιατρείο Δημητρέλης  ΤΡΙΤΗ  09:30  12:00
 Ω.Ρ.Λ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  09:30  10:00
Ω.Ρ.Λ.  ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ 09:30  11:15
  Ιατρείο Επεμβατικής Ενδοσκόπησης Παγκρέατος-Χοληφόρων (Θα τηλεφωνήσετε στο 2106409407, ώρες 8.30-14.00 για ραντεβού σε αυτό το τμήμα)   ΤΡΙΤΗ   12:00  13:45

 

ΠΑΡΑΚΛΙΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

 ΠΑΡΑΚΛΙΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ  ΗΜΕΡΑ  ΑΠΟ ΕΩΣ
Υπέρηχος Μαστών   ΟΛΕΣ   10:00   12:30
Ψηφιακή Μαστογραφία ΟΛΕΣ  09:30 12:45
  Ψηφιακή Μαστογραφία ΚΗΝ Παράρτημα Νίκος Κούρκουλος   ΟΛΕΣ  09:00 13:45
  Αιμοληψίες για εργαστηριακές εξετάσεις   ΟΛΕΣ  08:00 09:16
  ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΝΕΦΡΩΝ, ΟΥΡΗΤΗΡΩΝ, ΚΥΣΤΕΩΣ (ΝΟΣ)   ΤΡΙΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ  10:15 10:15
  ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΝΕΦΡΩΝ, ΚΥΣΤΕΩΣ, ΠΡΟΣΤΑΤΗ (ΝΟΣ)   ΤΡΙΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ 09:45 09:45
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΝΕΦΡΩΝ, ΚΥΣΤΕΩΣ, ΠΡΟΣΤΑΤΗ (ΝΟΣ)   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10:15 10:15
  ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΝΕΦΡΩΝ, ΟΥΡΗΤΗΡΩΝ, ΚΥΣΤΕΩΣ, ΠΡΟΣΤΑΤΗ (ΚΗΝ)   ΟΛΕΣ  13:00 13:00
  ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΜΗΤΡΑΣ, ΩΟΘΗΚΩΝ, ΣΑΛΠΙΓΓΩΝ (ΝΟΣ)   ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10:15 10:30
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΜΑΣΤΩΝ (ΚΗΝ)   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10:50 11:20
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΜΑΣΤΩΝ (ΝΟΣ)   ΟΛΕΣ 10:00 13:00
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΟΛΠΙΚΟΣ (ΝΟΣ)   ΟΛΕΣ 10:45 10:45
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ (ΝΟΣ)   ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 09:45 09:45
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΘΥΡΕΟΕΙΔΗ (ΝΟΣ)   ΟΛΕΣ 09:00 09:15
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΘΥΡΕΟΕΙΔΗ (ΚΗΝ)   ΟΛΕΣ 12:50 13:10
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΟΙΛΙΑΣ (ΝΟΣ)   ΟΛΕΣ 09:15 09:15
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ (ΝΟΣ)   ΟΛΕΣ 09:00 10:00
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ (ΚΗΝ) ΟΛΕΣ 11:30 12:20
ΤΡΙΠΛΕΞ ΦΛΕΒΩΝ ΚΑΤΩ ΑΚΡΩΝ (ΝΟΣ)   ΤΡΙΤΗ 10:30 10:30
 ΤΡΙΠΛΕΞ ΦΛΕΒΩΝ ΚΑΙ ΑΡΤΗΡΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΚΡΩΝ (ΝΟΣ)   ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ 10:30 10:30
ΤΡΙΠΛΕΞ ΦΛΕΒΩΝ ΚΑΙ ΑΡΤΗΡΙΩΝ ΑΝΩ ΑΚΡΩΝ (ΝΟΣ)   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10:30 10:30
ΤΡΙΠΛΕΞ ΚΑΡΩΤΙΔΩΝ (ΝΟΣ)   ΠΕΜΠΤΗ 10:30 10:30
ΤΡΙΠΛΕΞ ΑΡΤΗΡΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΚΡΩΝ (ΝΟΣ)   ΤΕΤΑΡΤΗ 10:30 10:30
ΜΕΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ – ΠΡΩΙΝΑ   ΟΛΕΣ 09:00 12:00