elΛεωφόρος Αλεξάνδρας 171, Αθήνα 210 64 09 000info@agsavvas-hosp.gr

Απογευματινά Εξωτερικά Ιατρεία

Αρχική > Απογευματινά Εξωτερικά Ιατρεία

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

Από την Τρίτη 2 Νοεμβρίου 2021, κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να καλεί – από σταθερό ή κινητό τηλέφωνο – στον αριθμό 14500, Δευτέρα-Κυριακή, 24 ώρες το 24ωρο για να κλείσει πρωινά και απογευματινά ραντεβού στο Νοσοκομείο μας. Η εξυπηρέτηση της κλήσης είναι ζωντανή, από εκπρόσωπο της τηλεφωνικής υπηρεσίας.

Επίσης, μπορεί να κλείσει ραντεβού μέσω Διαδικτύου, στο www.14500.gr.

Σε περίπτωση ακύρωσης ή μετάθεσης ραντεβού από το Νοσοκομείο, ο ασθενής που έχει κλείσει ραντεβού, ειδοποιείται αμέσως σχετικά, με δωρεάν μήνυμα που λαμβάνει στο τηλέφωνό του.

Επιπλέον, 1 ημέρα πριν την προγραμματισμένη ημερομηνία του ραντεβού, ο ασθενής που έχει κλείσει ραντεβού, λαμβάνει δωρεάν μήνυμα υπενθύμισης του ραντεβού του στο τηλέφωνό του.

Για την καλύτερη δική σας εξυπηρέτηση, όταν θέλετε να κλείσετε ραντεβού μέσω της ιστοσελίδας, παρακαλείστε να επιλέγετε τα πρώτα διαθέσιμα ραντεβού για την ημέρα που επιθυμείτε.

ΑΜΟΙΒΕΣ ΙΑΤΡΩΝ :

  • Συντονιστής Διευθυντής : 64€
  • Διευθυντής : 60€
  • Επιμελητής Α’ : 48€
  • Επιμελητής Β’ : 36€
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Αιματολόγος Γιαννούλια Παναγιώτα (Επιμελήτρια Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00
Αιματολόγος Γρούζη Ελισσάβετ (Συντονίστρια Διευθύντρια) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Αιματολόγος Οικονομόπουλος Παναγιώτης (Επιμηλητής Β) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Αιματολόγος Πουλή Αναστασία (Διευθύντρια) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 16:00
Αιματολόγος Σιώνη Αναστασία (Επιμελήτρια Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Αιματολόγος Τσιρογιάννη Μαρία (Επιμελήτρια Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 17:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ακτινοδιαγνώστης Επεμβατικής Ακτινολογίας Γκέλη Μυρσίνη (Διευθύντρια) ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00
Ακτινοδιαγνώστης Επεμβατικής Ακτινολογίας Καρτσούνη Βικτωρία (Διευθύντρια) ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 17:40

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ακτινοθεραπευτής Ζαμπάτης Χαράλαμπος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Ακτινοθεραπευτής Κόμη Πηνελόπη (Διευθύντρια) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:00
Ακτινοθεραπευτής Κουκουράκης Γεώργιος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Ακτινοθεραπευτής Μηλιάδου Ανθούλα (Διευθύντρια) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00
Ακτινοθεραπευτής Μόσα Ευτυχία (Επιμελήτρια Β) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Γαστρεντερολόγος Δημητρουλόπουλος Δημήτριος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
Γαστρεντερολόγος Κυπραίος Δημήτριος (Επιμελητής Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:20

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Γυναικολόγος Αναγνωστόπουλος Αντώνιος (Επιμέλητης Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Γυναικολόγος Κρυελέση Βασιλική (Επιμελήτρια Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Γυναικολόγος Παπαθεοδώρου Δημήτριος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:40
Γυναικολόγος Παπαθεοδώρου Δημήτριος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 20:00
Γυναικολόγος Χρονόπουλος Παναγιώτης (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Δερματολόγος Παπαποστόλου Απόστολος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:30 18:50

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Καρδιολόγος Κληρίδης Παναγιώτης (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
Καρδιολόγος Πυλαρινός Ιωάννης (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ορθοπεδικός Κορμάς Θεόδωρος (Συντονιστής Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 20:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ουρολόγος Αναγνώστου Θεόδωρος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 17:40
Ουρολόγος Αναγνώστου Θεόδωρος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
Ουρολόγος Μπαντής Αθανάσιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:30

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Οφθαλμίατρος Καψοκόλης Αλέξανδρος (Επιμελητής Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Παθολόγος Ογκολόγος Αρδαβάνης Αλέξανδρος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Παθολόγος Ογκολόγος Αρδαβάνης Αλέξανδρος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:20
Παθολόγος Ογκολόγος Γκούβερης Παναγιώτης (Επιμελητής Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 17:20
Παθολόγος Ογκολόγος Γρίβας Αναστάσιος (Επιμελητής Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Παθολόγος Ογκολόγος Νικολάου Μιχαήλ (Επιμελητής Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Παθολόγος Ογκολόγος Τουρκαντώνης Ιωάννης (Επιμελητής Β) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 16:20
Παθολόγος Ογκολόγος Τρυφωνόπουλος Δημήτριος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 19:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Πλαστικός Χειρουργός Πιστολάς Κωνσταντίνος (Επιμελητής Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:20
Πλαστικός Χειρουργός Σταυριανός Σπυρίδων (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 17:20
Πλαστικός Χειρουργός Σταυριανός Σπυρίδων (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 17:20

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Πνευμονολόγος Ζέτος Αθανάσιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Χειρουργός Μαστού Κινόγλου Γεώργιος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 19:00
Χειρουργός Μαστού Λάππας Ηλίας (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 19:00
Χειρουργός Μαστού Μπατσής Χρήστος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00
Χειρουργός Μαστού Ρήγας Γεώργιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:00
Χειρουργός Μαστού Σιμάτος Γεώργιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:40
Χειρουργός Μαστού Χαρλαύτης Αντώνιος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Χειρουργός Μαστού Χαρλαύτης Αντώνιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Χειρουργός Ογκολόγος Κατσούλης Ηρακλής (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00
Χειρουργός Ογκολόγος Κορκολής Δημήτρης (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 20:00
Χειρουργός Ογκολόγος Μητσάκα Δήμητρα (Διευθύντρια) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:00
Χειρουργός Ογκολόγος Τσίρλης Θεόδωρος (Επιμελητής Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ψυχίατρος Δημητρέλης Κωνσταντίνος (Επιμελητής Β) ΔΕΥΤΕΡΑ 15:30 17:30

 

  ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
  ΩΡΛ Γλυνάτσης Μιχαήλ (Επιμελητής Α) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:20
  ΩΡΛ Κότσης Γεώργιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:20
ΩΡΛ Ράζου Ανδριάνα (Επιμελητής Β) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:20
ΩΡΛ Σακελαρίδης Αθανάσιος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 19:30

ΠΑΡΑΚΛΙΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
ΜΕΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ- ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 19:00
ΜΕΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ- ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:00
ΤΡΙΠΛΕΞ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:15 18:15
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΤΟ ΚΗΝ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 15:30 20:00
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΤΟ ΚΗΝ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 15:30 20:00
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΔΙΑΚΟΛΠΙΚΟΣ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:45 17:45
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΜΑΣΤΩΝ ΣΤΟ ΚΗΝ – ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15:30 16:00
ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15:00 19:30
ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 15:00 19:30
ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15:30 20:00
ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΚΗΝ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 15:30 20:00