elΛεωφόρος Αλεξάνδρας 171, Αθήνα 210 64 09 000info@agsavvas-hosp.gr

Απογευματινά Εξωτερικά Ιατρεία

Αρχική > Απογευματινά Εξωτερικά Ιατρεία

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

Από την Τρίτη 2 Νοεμβρίου 2021, κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να καλεί – από σταθερό ή κινητό τηλέφωνο – στον αριθμό 14500, Δευτέρα-Κυριακή, 24 ώρες το 24ωρο για να κλείσει πρωινά και απογευματινά ραντεβού στο Νοσοκομείο μας. Η εξυπηρέτηση της κλήσης είναι ζωντανή, από εκπρόσωπο της τηλεφωνικής υπηρεσίας.

Επίσης, μπορεί να κλείσει ραντεβού μέσω Διαδικτύου, στο www.14500.gr.

Σε περίπτωση ακύρωσης ή μετάθεσης ραντεβού από το Νοσοκομείο, ο ασθενής που έχει κλείσει ραντεβού, ειδοποιείται αμέσως σχετικά, με δωρεάν μήνυμα που λαμβάνει στο τηλέφωνό του.

Επιπλέον, 1 ημέρα πριν την προγραμματισμένη ημερομηνία του ραντεβού, ο ασθενής που έχει κλείσει ραντεβού, λαμβάνει δωρεάν μήνυμα υπενθύμισης του ραντεβού του στο τηλέφωνό του.

ΑΜΟΙΒΕΣ ΙΑΤΡΩΝ :

  • Συντονιστής Διευθυντής : 64€
  • Διευθυντής : 60€
  • Επιμελητής Α’ : 48€
  • Επιμελητής Β’ : 36€
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Αιματολόγος Γρούζη Ελισσάβετ (Συντονίστρια Διευθύντρια) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Αιματολόγος Οικονομόπουλος Παναγιώτης (Επιμηλητής Β) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Αιματολόγος Πουλή Αναστασία (Διευθύντρια) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 16:00
Αιματολόγος Σιώνη Αναστασία (Επιμελήτρια Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Αιματολόγος Τσιρογιάννη Μαρία (Επιμελήτρια Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 17:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ακτινοδιαγνώστης Επεμβατικής Ακτινολογίας Γκέλη Μυρσίνη (Διευθύντρια) ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00
Ακτινοδιαγνώστης Επεμβατικής Ακτινολογίας Καρτσούνη Βικτωρία (Διευθύντρια) ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 17:40

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ακτινοθεραπευτής Ζαμπάτης Χαράλαμπος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Ακτινοθεραπευτής Κόμη Πηνελόπη (Διευθύντρια) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:00
Ακτινοθεραπευτής Κουκουράκης Γεώργιος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Ακτινοθεραπευτής Μηλιάδου Ανθούλα (Διευθύντρια) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00
Ακτινοθεραπευτής Μόσα Ευτυχία (Επιμελήτρια Β) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Ακτινοθεραπευτής Παπαλλά Κωνσταντία (Διευθύντρια) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
Ακτινοθεραπευτής Πατρίκη Ευριδίκη (Επιμελήτρια Α) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Γαστρεντερολόγος Δημητρουλόπουλος Δημήτριος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
Γαστρεντερολόγος Κυπραίος Δημήτριος (Επιμελητής Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:20

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Γυναικολόγος Αναγνωστόπουλος Αντώνιος (Επιμέλητης Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Γυναικολόγος Καραβέλη Ειρήνη (Διευθύντρια) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00
Γυναικολόγος Κρυελέση Βασιλική (Επιμελήτρια Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Γυναικολόγος Παπαθεοδώρου Δημήτριος (Επιμελητής Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00
Γυναικολόγος Παπαθεοδώρου Δημήτριος (Επιμελητής Α) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 20:00
Γυναικολόγος Χρονόπουλος Παναγιώτης (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Δερματολόγος Παπαποστόλου Απόστολος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:30 18:50

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Καρδιολόγος Κληρίδης Παναγιώτης (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
Καρδιολόγος Πυλαρινός Ιωάννης (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ορθοπεδικός Κορμάς Θεόδωρος (Συντονιστής Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 20:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ουρολόγος Αναγνώστου Θεόδωρος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 17:40
Ουρολόγος Αναγνώστου Θεόδωρος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
Ουρολόγος Καλογερόπουλος Θεόδωρος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 19:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Οφθαλμίατρος Καψοκόλης Αλέξανδρος (Επιμελητής Β) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Παθολόγος Ογκολόγος Αρδαβάνης Αλέξανδρος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Παθολόγος Ογκολόγος Αρδαβάνης Αλέξανδρος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:20
Παθολόγος Ογκολόγος Γεωργαντά Χαρίκλεια (Διευθύντρια) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 19:00
Παθολόγος Ογκολόγος Γκούβερης Παναγιώτης (Επιμελητής Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 17:20
Παθολόγος Ογκολόγος Γρίβας Αναστάσιος (Επιμελητής Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Παθολόγος Ογκολόγος Δεμίρη Σταματίνα (Διευθύντρια) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 20:00
Παθολόγος Ογκολόγος Νικολάου Μιχαήλ (Επιμελητής Α) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 18:00
Παθολόγος Ογκολόγος Τρυφωνόπουλος Δημήτριος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 19:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Πλαστικός Χειρουργός Πιστολάς Κωνσταντίνος (Επιμελητής Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:20
Πλαστικός Χειρουργός Σταυριανός Σπυρίδων (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 17:20
Πλαστικός Χειρουργός Σταυριανός Σπυρίδων (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 17:20

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Πνευμονολόγος Ζέτος Αθανάσιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Χειρουργός Μαστού Ζόμπολας Βασίλειος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Χειρουργός Μαστού Ζόμπολας Βασίλειος (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 20:00
Χειρουργός Μαστού Κινόγλου Γεώργιος (Επιμελητής Α) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 19:00
Χειρουργός Μαστού Λάππας Ηλίας (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 19:00
Χειρουργός Μαστού Μπατσής Χρήστος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00
Χειρουργός Μαστού Ρήγας Γεώργιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:00
Χειρουργός Μαστού Σιμάτος Γεώργιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:40
Χειρουργός Μαστού Χαρλαύτης Αντώνιος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 20:00
Χειρουργός Μαστού Χαρλαύτης Αντώνιος (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 20:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Χειρουργός Ογκολόγος Κατσούλης Ηρακλής (Διευθυντής) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:00
Χειρουργός Ογκολόγος Κορκολής Δημήτρης (Διευθυντής) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 20:00
Χειρουργός Ογκολόγος Μητσάκα Δήμητρα (Διευύντρια) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:00

 

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
Ψυχίατρος Δημητρέλης Κωνσταντίνος (Επιμελητής Β) ΔΕΥΤΕΡΑ 15:30 17:30

 

  ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
  ΩΡΛ Κότσης Γεώργιος (Επιμελητής Α) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 18:20
ΩΡΛ Ράζου Ανδριάνα (Επιμελητής Β) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:20
ΩΡΛ Σακελαρίδης Αθανάσιος (Διευθυντής) ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 19:30

ΠΑΡΑΚΛΙΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΩΣ
ΜΕΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ- ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 19:00
ΜΕΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ- ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 16:00 19:00
ΤΡΙΠΛΕΞ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 18:00
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:15 18:15
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΤΟ ΚΗΝ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 15:30 20:00
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΤΟ ΚΗΝ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 15:30 20:00
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΔΙΑΚΟΛΠΙΚΟΣ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 16:45 17:45
ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΜΑΣΤΩΝ ΣΤΟ ΚΗΝ – ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15:30 16:00
ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15:00 19:30
ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 15:00 19:30
ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 15:30 20:00
ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΚΗΝ-ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 15:30 20:00